Την Δευτέρα 12/2/2024 οι μαθητές της Γ’ τάξης ομάδας προσανατολισμού Υγείας του 12ου Λυκείου Λάρισας, πραγματοποίησαν διδακτική επίσκεψη στα πλαίσια του μαθήματος της Βιολογίας, στην Ιατρική Σχολή Λάρισας και ενημερώθηκαν για θέματα που αφορούν την ιατρική επιστήμη.
![Το 12ο ΓΕΛ Λάρισας στην Ιατρική Σχολή Λάρισας](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/kosmoslarissa/Default/2023/1-16.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.