Στο πλαίσιο της περιοδείας του ΜέΡΑ25 σε όλη την Ελλάδα, ο γραμματέας του κόμματος Γιάνης Βαρουφάκης θα μιλήσει την Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου στις 19:00 στο «Χατζηγιάννειο» Πνευματικό Κέντρο.
Θα παρουσιάσει το σχέδιο του ΜέΡΑ25 για τις ευρωεκλογές και τις εθνικές εκλογές και θα συζητήσει με τους πολίτες της Λάρισας.
![To MέΡΑ25 και ο Γιάνης Βαρουφάκης στη Λάρισα](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/kosmoslarissa/Default/POLITIKI/varoufakis-mera.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.