Τα παιδιά των μηχανικών που πέτυχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις εισαγόμενα στην τριτοβάθμια εκπαίδευση κατά τα έτη 2016 και 2017 θα βραβεύσει το ΤΕΕ / Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας, σε εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 4 Ιανουαρίου στις 6 μμ στην αίθουσα εκδηλώσεων «Ιωάννης Βαρνάς», Καλλιθέας 7, στη Λάρισα.
Τα ονόματα των επιτυχόντων θα πρέπει να δηλωθούν στα γραφεία του ΤΕΕ, Καλλιθέας 7 ή τηλεφωνικά (2410257866) μέχρι την Παρασκευή 29 Δεκεμβρίου.
![Βραβεύονται παιδιά μηχανικών που εισήχθησαν σε ΑΕΙ-ΤΕΙ](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/kosmoslarissa/Default/DIAFORA/tee4-1.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.