Σε συνέχεια των εκλογών, που έλαβαν χώρα στις 24 και 25 Ιανουαρίου συγκροτήθηκε σε Σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο των Εργαζομένων στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Λάρισας. Το Δ.Σ. ως ακολούθως:
1. Πρόεδρος: Μαλισιώτου Ελευθερία
2. Αντιπρόεδρος: Σεμερτζή Ελένη
3. Γενικός Γραμματέας: Νιανιόπουλος Κωνσταντίνος
4. Αν. Γεν. Γραμματέας: Μπούσδας Βασίλειος
5. Ταμίας: Τσάπαλης Λάμπρος
6. Μέλος: Χαρίση Ευαγγελή
7. Μέλος: Λαρίσης Κωνσταντίνος
8. Μέλος: Φωτόπουλος Γεώργιος
9. Μέλος: Κρατσαγκώνη Χρύσα.
![Νέα διοίκηση στο Σωματείο Εργαζόμενων του ΠΓΝ Λάρισας](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/kosmoslarissa/Default/YGEIA/panepistimiako-larisas1.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.