Ημερίδα για το ακτινίδιο στον Πυργετό Λάρισας διοργανώνει αύριο Τετάρτη 12/12 στις 6 το απόγευμα ο τοπικός Αγροτικός Συνεταιρισμός.
H ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου με ομιλητή τον καθηγητή Δημ. Κουρέτα.
![Hμερίδα για το ακτινίδιο στον Πυργετό Λάρισας](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/kosmoslarissa/Default/AGROTIKA/aktinidia1.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.