Εκδήλωση παρουσίασης υποψηφίων του ψηφοδελτίου της «Συμπαράταξης Λαρισαίων» του δημάρχου Απόστολου Καλογιάννη, θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου στις 8.30 μ.μ στο ξενοδοχείο «Διβάνι».
Θα ακολουθήσει φιλική βραδιά της «Συμπαράταξης Λαρισαίων» στον «Μύλο 1927».
![Ανακοινώνει τους πρώτους υποψήφιους ο Απ. Καλογιάννης](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net/media/kosmoslarissa/Default/LARISSA/DIMOS/DSC_9138.jpg)
![Facebook Like Facebook Like](/Media/Default/Static/kosmoslarissa.png)
Tο kosmoslarissa.gr δημοσιεύει κάθε σχόλιο. Θεωρούμε ότι ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, αυτό δεν σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Τα συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.